У Кропивницькому відбулася вулична акція
![](http://fotoinform.net/uploads/news_49448_1.jpg)
В День Прапора, який є невід’ємною частиною святкування Дня Незалежності України, Центральна міська бібліотека для дітей провела вуличну акцію «Україна – це Я».
Відкрита книжково-ілюстративна виставка « З Україною в серці» знайомила жителів мікрорайону з історією України на всіх етапах її розвитку, відображаючи процеси становлення української державності.
Активні читачі, від імені бібліотеки, вітали перехожих із державними святами, даруючи жовто-блакитні кульки, які передають дух патріотизму та гордості за свою націю.
Учасники вуличної акції долучилися до патріотичного флешмобу до Дня прапора: «Розфарбуємо планету в жовто-синій колір».
День незалежності - особливий день для кожного з нас, тож юні читачі вирішили привітати рідну Україну з її 28 Днем народження відеопоздоровленням, яке буде представлене в соціальних мережах.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)