У Кропивницькому склали патріотичну мозаїку
![](http://fotoinform.net/uploads/news_49444_1.jpg)
Патріотична мозаїка «Живе Україна, і слава, і воля!» відбулась у бібліотеці №18 з метою виховування у читачів любов до рідної Батьківщини, розуміння її значущості для кожного, пробудження інтересу до вивчення історії та культури України.
Учасники відгадували кросворд «Національні символи України», читали скоромовки і прислів’я та згадували українські звичаї і традиції. Пазли мозаїки склались у патріотичні почуття і гордість за свою країну.
Знати та пам’ятати це потрібно, тому що ми з вами живемо в Україні – нашому рідному краї. А велика, священна і прекрасна любов до Батьківщини жила, живе і житиме в усіх чесних і щирих серцях!
Віра Резніченко
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)