Рятувальники продовжують перевіряти пожежну безпеку в лісах
![](http://fotoinform.net/uploads/news_11848_1.jpg)
Незважаючи на те, що пожежонебезпечний минув, відповідні служби продовжують контролювати стан безпеки в лісах.
Адже тепла погода, яка встановилася на території області, лише сприяє тому, щоб люди вибиралися на відпочинок до лісу.
Нещодавно співробітники Територіального управління МНС, Управління Держтехногенбезпеки, Управління МВС в області, обласного управління лісового та мисливського господарства провели рейдову перевірку Кіровоградського лісництва.
Учасники рейду переконалися, що усі в’їзди до лісу перекрито шлагбаумами, встановлено застерігаючі стенди, зроблено захисні мінералізовані смуги. У лісництві в наявності спеціальна техніка для боротьби з пожежами, яка в таку спекотну погоду перебуває у режимі цілодобового чергування. Лісівники здійснюють щоденні обходи закріплених територій.
Шановні громадяни! Дотримуйтесь вимог пожежної безпеки і цим захистіть ліси від вогню. Будьте відповідальними!
Прес-служба ТУ МНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)