З початку року на «Пульс податкової» звернулось 35 мешканців Кіровоградщини
![](http://fotoinform.net/uploads/news_11955_1.jpg)
Із загальної кількості їх звернень 14 стосувалися неправомірних дій співробітників податкової служби регіону. Відповіді на свої запити кіровоградці отримали протягом одного дня.
Разом з тим, з 8 тис. громадян держави, які зверталися до керівництва ДПС України за допомогою інтерактивного сервісу «Пульс податкової», тільки 4,7% осіб не надали жодної інформації про себе. Всі інші ж не приховували своїх персональних даних, що фахівці податкової розцінюють як показник зростання довіри до податкової служби. На думку експертів, це свідчить про те, що у суспільства стало набагато менше «фіскальних фобій».
Загалом з усіх звернень українців на «Пульс податкової» 10% стосувалися протиправних дій або бездіяльності працівників органів ДПС. Переважна більшість вже розглянута із вжиттям необхідних заходів. Основними ж проблемами, з якими громадяни зверталися на сервіс, були неможливість подання податкової звітності в електронному вигляді та недоліки в організації роботи органів ДПС.
«Пульсу податкової» – інтерактивний сервіс, за допомогою якого громадяни мають змогу напряму звертатися до керівництва ДПС України із повідомленнями про труднощі у стосунках з податковою, позиціями щодо вдосконалення роботи служби тощо. Його робота побудована за принципом «call-back»: податківці не тільки приймають скарги громадян, а повідомляють заявникам про результати розгляду їхніх звернень та вжиті заходи. Номер телефону «Пульсу податкової»: (044) 284-00-07.
Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю ДПС у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)