Веселівським школярам загрожували оси (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_11895_1.jpg)
Розмірений ритм навчального процесу Веселівського навчально-виховного комплексу Кіровоградського району несподівано порушили оси, - до рятувальників зателефонувала директор школи.
Гніздо жалючі комахи влаштували у отворі зрізаної труби від ліхтаря просто у центрі шкільного подвір’я. Рятувальники, озброївшись інсектицидами, у захисних костюмах дали комахам рішучий бій. Проте отрути виявилось недостатньо, працівникам пожежно-рятувальної служби довелося ще витягати патрубок та випалювати порушниць навчального процесу. Невдовзі загрозу було успішно ліквідовано. Тепер діти можуть спокійно пересуватись шкільним подвір’ям.
Прес-служба ТУ МНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)