У школах Кіровоградщини учні почали вивчати мінну безпеку (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_59263_1.jpg)
За сприяння Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та Благодійного фонду «Безпечне майбутнє» було проведено серію тренінгів з мінної безпеки для вчителів Кіровоградщини.
А сьогодні предмет вже викладається в ігровій формі за допомогою спеціально розроблених дидактичних матеріалів: настільних ігор, робочих зошитів, збірників загадок, розмальовок тощо.
Сьогодні такі навчання набувають особливої актуальності, адже діти мають чітко знати алгоритм дій, у разі, якщо побачать снаряд, міну чи просто підозрілий предмет.
Ініціатива реалізується у межах проєкту «Швидке реагування в Кіровоградській області для задоволення потреб дітей та їхніх опікунів, у тому числі внутрішньо переміщених осіб, які постраждали внаслідок збройного конфлікту в Україні».
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)