У Кропивницькому до Дня закоханих влаштували фотосесію (ВІДЕО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_59267_1.jpg)
Сьогодні, 14 лютого, в обласному центрі у туристично-інформаційному центрі до Дня закоханих влаштували фотосесію для дружин захисників.
15 ніжних, романтичних, упевнених, рішучих, але обов’язково люблячих жінок були у фокусі фотооб’єктиву фотохудожника Олександра Майорова, щоб потім ці світлини відправити своїм коханим чоловікам на фронт на знак любові, підтримки і незворушної віри у перемогу і повернення додому
Моделями для зйомки були звичайні кропивничанки — волонтерки, працівниці різних галузей, більшість із яких вперше в житті брали участь у професійній фотосесії. З кожною жінкою перед початком зйомки працювали перукар і візажист.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)