У зв'язку з відключеннями електроенергії для сталої роботи сайту потребуємо допомоги - ДОНАТАМИ - натиснути тут -
                                                                        

У Кіровоградській міській раді керівники продовжують готуватись до захисту галузевих програм

Січень 27, 2016 | Новини | Переглядів: 1146 | Коментарі: 0

Керівники виконавчих органів міської ради продовжують готуватись до захисту галузевих програм соціально — економічного розвитку міста.

Сьогодні, 27 січня, з міським головою їх узгоджували начальник служби у справах дітей Ірина Сисак, очільник відділу фізичної культури і спорту Сергій Колодяжний, керівники відділів сім’ї та молоді і культури та туризму Людмила Дорохіна і Анна Назарець.

Міською програмою соціально – правового захисту дітей, профілактики правопорушень у дитячому середовищі та популяризації сімейних форм виховання на 2016 рік передбачено проведення низки акцій та заходів для дітей — сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування. Закладені тут і кошти на витрати по знаходженню дітей, що займаються бродяжництвом, чи жебракуванням. На всі заходи першопочатково планувалося використати із міського бюджету 50 тисяч гривень.

Проте, після детального обговорення з міським головою заходів Програми, сума подвоїлась
- Ми повинні винайти можливість і виділити на цю соціально – важливу Програму додаткову суму, - наголосив Андрій Райкович. - Тож пропоную включити до її кошторису ще 50 тисяч гривень на вирішення проблем дітей з важкою долею

У програмі, яку презентував Сергій Колодяжний, заплановано проведення навчально-тренувальних зборів і змагань з олімпійських та неолімпійських видів спорту, спорту інвалідів, міських чемпіонатів, кубків, спартакіад, турнірів. На це, як зазначив начальник відділу – передбачається 1,2 мільйона гривень. Це практично така ж сума, як і минулого року. Ще майже мільйон гривень піде на капітальний ремонт стрілецького тиру КЗ «Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа № 3”, а понад сімсот тисяч гривень запланували на придбання спортивного інвентаря, обладнання спортивних майданчиків.

Одразу чотири молодіжних програми представила Людмила Дорохіна. Перша - “Молодь Кіровограда”, її бюджет складає понад два мільйони гривень. За цей кошт фінансуватиметься утримання 17 дитячо - юнацьких клубів, проведення заходів в мікрорайонах міста, та загальноміських свят. 50 тисяч гривень мають намір використати на працевлаштування молоді влітку. Цього року місто прийматиме перший молодіжний антикорупційний форум. Його проведення з бюджетом у 30 тисяч гривень теж внесли до програми. Цьогоріч обов’язково пройдуть у місті і традиційні вже заходи - “Дитина року” та “Молода людина року”.

Програмою розвитку культури і туризму Кіровограда заплановано поповнити бібліотечні фонди. На це піде 50 тисяч гривень. Важливо також закупити музичні інструменти: на їх придбання піде 174 тисячі гривень, та придбати в заклади культури нове обладнання.
Оскільки діяльність музичних шкіл, бібліотек, закладів культури міста є надзвичайно важливою для міста, а на все необхідне коштів не вистачає, як їх не розподіляй, міський голова доручив збільшити бюджет Програми на 200 тисяч гривень. Фінансове забезпечення культурно - масових заходи у 2016 році становитиме 450 тисяч гривень. Найзнаковіші з них - 25-та річниця Незалежності України, День міста, Новий рік.
- Досить фінансувати культурну міста за залишковим принципом, - наголосив Андрій Райкович. - Нині маємо системно взятись за капітальний ремонт музеїв, музичних шкіл.

Проте робити такі ремонти треба капітально, висловив застереження міський голова, щоб заклади зберегли історичне обличчя, але разом з тим, стали сучасними та комфортними для відвідувачів.
Завдання від Андрія Райковича для Анни Назарець - більше залучати до виступів муніципальний камерний хор, та професійний духовий оркестр. Ці виступи можна проводити в актових залах шкіл, запрошувати на концерти освітян, учнів та батьків. Разом з цим і школа перетвориться на культурно - освітній центр.

джерело


Ви можете підтримати наш портал ДОНАТАМИ

 


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства. Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool