У Кіровограді ДСНС допомагатиме місту розчищати від снігу дороги
![](http://fotoinform.net/uploads/news_29603_1.jpg)
Прибирати сніг кіровоградським комунальникам допомагатимуть спеціалісти і техніка МНС.
Сьогодні, 18 січня, міський голова Кіровограда Андрій Райкович провів робочу нараду за участі першого заступника начальника Управління ДСНС України у Кіровоградській області Олексія Родіонова, під час якої була досягнута домовленість про співпрацю.
Надзвичайники пропонують в допомогу місту три додаткові снігоочисні машини. Перша ВКТМ – 2М, яка вже пробила дорогу до селища Нового, працюватиме ще й по проспекту Університетському, Правди, вулиці Жовтневої революції, провулку Училищному, вулицях Медвєдєва, Маланюка, Полтавській, Олександрійському шосе до виїзда з містаі у зворотньому напрямку.
«Урал» з відвалом рятуватиме від снігу Балашівку та Стару Балашівку. Третє авто - “ЗІЛ 131” - його напрямок вулиця 40 років Перемоги, дороги на Завадівці, Арнаутово, селищі Гірничому.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)