У Кіровограді діятиме постійна виставка-ярмарок
![](http://fotoinform.net/uploads/news_8273_1.jpg)
Виконавчий комітет Кіровоградської міської ради надав дозвіл Кіровоградській обласній громадській організації “Єлисаветградський узвіз” на розміщення постійно діючої виставки – ярмарку творчих робіт “Алея майстрів”.
Як повідомила заступник начальника відділу культури і туризму міської ради Неля Чорна, “Алея майстрів” функціонуватиме по вулиці Дворцовій біля скверу “Пантери”. На виставці – ярмарку будуть представлені оригінальні роботи членів громадської організації, серед яких вишивки, об’ємні аплікації, вироби з бісеру, соломки, батіку, обереги, роботи в стилі печворк, декупажу, ляльки – мотанки, в’язані іграшки, живопис, кераміка, різьба по дереву, картини з тіста, писанки, біжутерія, розпис по склу та багато іншого.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)