Три новостворені ОТГ на Кіровоградщині чекають на призначення виборів
![](http://fotoinform.net/uploads/news_49292_1.jpg)
Глодоська та Новомиколаївська сільради ухвалили остаточне рішення про створення ОТГ із центром у селі Глодоси Новоукраїнського району - повідомляє Кіровоградське РВ АМУ.
Останнє рішення, від якого залежала доля об’єднання, депутати обох сільрад ухвалили одноголосно 6 серпня.. Тепер Кіровоградська ОДА має усі повноваження направити до ЦВК клопотання про призначення перших виборів у Гладоській ОТГ.
Нагадаємо, готовність про проведення перших виборів вже задекларували – Злинська (Маловисківський район) та Олексіївська (Добровеличківський район) новоутворенні об’єднані територіальні громади.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)