Свято у дитячому будинку "Барвінок"
![](http://fotoinform.net/uploads/news_11897_1.jpg)
20 вересня в дитячому будинку інтернатного типу для дітей дошкільного та шкільного віку з компенсуючими групами «Барвінок» відділом фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради спільно з Кіровоградським міським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» було організоване спортивне свято, присвячене Дню міста Кіровограда.
У змаганнях з волейболу, футболу, шахів, шашок, дартсу, настільного хокею, стритболу, взяли участь 52 вихованці дитячого будинку.
Переможці та призери змагань нагороджені дипломами відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради, а також отримали солодощі від футбольного клубу «Зірка» (м.Кіровоград).
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)