Після звітів на окремих підприємствах Кіровоградщини відбудуться аудити
![](http://fotoinform.net/uploads/news_59288_1.jpg)
Голова Кіровоградської обласної ради Сергій Шульга заявив, що після звітів керівників комунальних підприємств і закладів, які наразі тривають, на окремих із них відбудуться аудити контрольно-ревізійного відділу. Про це він сказав сьогодні, 17 лютого.
«Станом на сьогодні ми заслухали звіти більше двох десятків керівників наших підприємств і закладів. Я бачу зрушення, бачу бажання директорів розвиватися і досягати позитивних результатів. Однак маємо приклади, коли існують певні розбіжності. Завдання аудитів – допомогти керівникам відпрацювати проблемні точки відповідно до законодавства», – пояснив Сергій Шульга.
Голова обласної ради уточнив, участь у звітах беруть депутати обласної ради, а також очільники профільних департаментів обласної військової адміністрації.
Як повідомлялося раніше, Сергій Шульга започаткував звіти керівників комунальних підприємств і закладів, що підпорядковуються обласній раді.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)