Олександрівський район: рятувальниками ліквідовано пожежу у житловому будинку
![](http://fotoinform.net/uploads/news_29726_1.jpg)
25 січня об 11:50 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу у житловому будинку жителя села Любомирка Олександрівського району
До гасіння пожежі залучались 4 чоловіка особового складу на АЦ-40 29-ї державної пожежно-рятувальної частини У ДСНС в області та місцева пожежна команда села Цвітне. Силами вогнеборців о 13:20 пожежу локалізовано та ліквідовано о 14:55.
Внаслідок пожежі, яку спричинило порушення правил пожежної безпеки при влаштуванні та експлуатації пічного опалення, вогнем знищено дрова, які були в будинку, дерев'яне перекриття на площі 5 м², пошкоджено 4 м балки, дверні та віконні рами.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)