Оперативна інформація в телеграм каналі https://t.me/fotoinform

Одеські залізничники активно застосовують новітні методи технічного навчання

Октябрь 11, 2012 | Новини | Просмотров: 860 | Комментариев: 0

На Одеській залізниці з 2011 року впроваджено один з передових, сучасних напрямків проведення технічних занять у формі відеоконференцій (вебінарів).

 Представники галузевих служб, структурних підрозділів, використовуючи Інтернет-технології, можуть у режимі реального часу заслухати доповіді колег, переглянути демонстраційні матеріали, поставити доповідачеві уточнюючі запитання. Проведення технічних занять у режимі відеоконференцій дозволяє заощадити кошти на відрядженнях працівників, забезпечити швидке та якісне навчання за рахунок підвищення рівня сприйняття матеріалу, знаходити спільні техніко-технологічні вирішення питань.
Важливо й те, що подібне заняття можна переглянути повторно (наприклад, у разі відсутності когось з колег або для уточнення певних моментів).
У поточному році було проведено ряд тематичних відеоконференцій за участю головних інженерів дирекцій залізничних перевезень, служб і структурних підрозділів та причетних фахівців залізниці з питань енерго- та ресурсозбереження. Зокрема, слухачі вже дізналися про впроваджені заходи ресурсозбереження в структурних підрозділах вагонного господарства, про порядок розрахунку норм витрат паливно-енергетичних ресурсів, про особливості експлуатації свинцево-кислотних акумуляторів тощо.
Окрім відео конференцій за участю представників дирекцій залізничних перевезень прогресивний досвід організації технічних занять (вебінарів) використовують працівники ревізорського апарату залізниці, служби будівельно-монтажних робіт та цивільних споруд, служб охорони праці, вагонного господарства та інші.
 


ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства. Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.

Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool