На Кіровоградщині за добу рятувальники двічі буксирували автівки
![](http://fotoinform.net/uploads/news_29795_1.jpg)
28 січня до Служби порятунку «101» звернувся водій вантажного автомобіля «МАN» з проханням надати допомогу по буксируванню автівки з ускладненої ділянки дороги по вулиці Степняка-Кравчинського у м.Кіровограді.
До місця події оперативно був направлений підрозділ аварійно-рятувального загону спецпризначення У ДСНС в області.
Вже після півночі 29 січня до рятувальників звернувся водій автомобіля «RENAULT». Підрозділом ДПРЧ-1 авто також було відбуксироване з ускладненої ділянки дороги на безпечну. Сталось це у районі гаю Десантників, що в обласному центрі.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)