На Кіровоградщині з отруєнням грибами госпіталізовано 4 людей
![](http://fotoinform.net/uploads/news_12110_1.jpg)
10 жовтня до центральної районної лікарні у смт Олександрівка з діагнозом отруєння грибами госпіталізували 4 осіб. Троє з них – жителі Олександрівки, один – з с.Красносілка Олександрівського району.
Як з’ясувалося, 61-річний житель с.Красносілка напередодні приготував гриби, яких назбирав вихідними у лісі. Серед опеньків трапилися і отруйні гриби, які чоловік помилково вважав за їстівні. На ранок з’явилися симптоми отруєння і він зателефонував до «швидкої». За подібних обставин отруїлися грибами і троє жителів Олександрівки. 45-річний чоловік разом з 43-річною жінкою та сусідом назбирали у лісі опеньків. Від приготованої страви відчули нудоту та погіршення самопочуття. Каретою «швидкої» хворих госпіталізували до центральної районної лікарні.
Наразі стан постраждалих середнього ступеня важкості.
МНС закликає громадян не споживати у їжу дикорослих грибів та купувати їх лише у спеціалізованих точках продажу.
ТУ МНС Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)