На Кіровоградщині рятувальники відбуксирували мікроавтобус та «швидку»
![](http://fotoinform.net/uploads/news_29599_1.jpg)
18 січня до Служби порятунку «101» звертаються водії, яких негода застала у дорозі.
Протягом ранку рятувальники двічі надавали допомогу у Новоукраїнському районі. О 05:37 до Служби порятунку «101» звернувся водій мікроавтобуса «Мерседес», який потрапив до снігового замету між селами Яблунівка та Веселий Кут.
Пасажирів у автобусі не було. О 07:24 поблизу с.Рівне у снігову пастку потрапив автомобіль «швидкої», у якому перебували фельдшер та водій. Рятувальники Державної пожежно-рятувальної частини №19 оперативно прибули до місць подій та відбуксирували автомобілі на безпечні ділянки автошляхів.
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)