На Кіровоградщині провели спільні рейди лісовими масивами
![](http://fotoinform.net/uploads/news_49337_1.jpg)
12 серпня рятувальники У ДСНС України у Кіровоградській області спільно із співробітниками поліції та представниками лісомисливських господарств провели рейди лісовими масивами Добровеличківського та Новоукраїнського районів.
Під час рейду з громадянами було проведено роз'яснювальну роботу щодо можливих загроз, пов'язаних із підвищенням температури повітря.
Було наголошено про недопущення випалювання сухої трави, залишків рослинності та побутових відходів у лісових масивах, сільгоспугіддях і на відкритих територіях.
Також фахівці У ДСНС в області нагадали населенню, як правильно поводитись, якщо помітили пожежу у лісі. Громадянам роздали листівки з правилами безпеки під час перебування у лісових масивах.
Шановні громадяни! Пам’ятайте, що масштабні загоряння мають негативні наслідки та можуть нанести непоправну шкоду здоров'ю людини.
Будьте пильними та у разі виникнення пожежі, негайно телефонуйте за номером «101».
Прес-служба У ДСНС в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)