На Кіровоградщині 6 тисяч безробітніх працевлаштовано на тимчасову роботу
![](http://fotoinform.net/uploads/news_49339_1.jpg)
Протягом І півріччя 2019 року за сприяння служби зайнятості області до тимчасової зайнятості залучено 6 тисяч громадян.
З них 1,7 тисяч осіб взяли участь у громадських роботах на користь територіальних громад. Про це на апаратній нараді повідомив заступник директора обласного центру зайнятості Богдан Стоян.
Так, до благоустрою територій населених пунктів залучено 34% осіб, стільки ж виконували роботи з екологічного захисту навколишнього середовища. 18,2% безробітних інформували населення про порядок отримання житлових субсидій. Решта (6%) осіб впорядковували місця поховання захисників Вітчизни, меморіали та кладовища.
За словами Богдана Стояна, існує потреба розширити перелік видів громадських робіт соціального спрямування за участі зареєстрованих безробітних та забезпечити їх фінансування з місцевих бюджетів.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)