На Кіровоградщині 20 та 21 липня понад 200 громадян отримали паспорти
![](http://fotoinform.net/uploads/news_49139_1.jpg)
20 та 21 липня, у день проведення позачергових виборів народних депутатів України, до районних підрозділів Управління Державної міграційної служби у Кіровоградській області звернулось 222 особи для отримання своїх паспортних документів.
Протягом вихідних 136 осіб отримали ID-картки та 86 - паспорт громадянина України зразка 1994 року, який подавали для вклеювання фото по досягненню віку.
Додатковий робочий день у неділю був запроваджений для того, щоб кожен громадянин зміг реалізувати право голосу на виборах, маючи на руках паспорт громадянина України.
УДМС у Кіровоградській області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)