Міська влада: громадський транспорт у Кіровограді працює у штатному режимі
![](http://fotoinform.net/uploads/news_29627_1.jpg)
Робота громадського транспорту у Кіровограді сьогодні, 19 січня, розпочалася вчасно, хоч і була обмежена технічним станом маршрутних таксі і погодними умовами. Про це повідомив заступник начальника управління розвитку транспорту та зв’язку Олександр Вергун.
За його словами, о 6.00 на міські маршрути виїхали близько 40% транспортних засобів – далися взнаки чисельні несправності і поломки автобусів після їх експлуатації в екстремальних умовах. Протягом дня усі відремонтовані маршрутні таксі займуть своє місце на маршрутах.
Тролейбуси також працюють на лінії, хоч їм важко витримати інтервал руху.
Олександр Вергун звернув увагу, що у деяких місцях комунальники продовжують ще роботи з розчистки проїжджої частини міських дорі. Такими важкопрохідними місцями для громадського транспорту залишаються кільце по вулиці Урицького в напрямку Завадівки і кільце на 101 –му мікрорайоні.
Посадовець повідомив, що найскладнішою залишається ситуація на селищі Новому. Півтораметрові замети на шляху від об’їздної дороги до селища не піддалися за ніч комунальній техніці, а важкий колісний трактор від МНС потребує ремонту і не зміг допомогти у справі звільнення “новенців” зі снігового полону.
Перевізники тимчасово намагаються організувати вивіз людей до міста через Маловисківський переїзд.
Олександр Вергун також спростуав чутки щодо обмеження часу роботи громадського транспорту у Кіровограді до обіду, чи до 17.00.
Пасажирські перевезення бідуть здійснюватися у штатному режимі, запенив заступник начальника управління.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)