Кіровоградцям нагадали правила пожежної безпеки (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_11948_1.jpg)
У Кіровограді працівники Управління Держтехногенбезпеки та Територіального управління МНС провели рейд у приватному житловому секторі.
Пожежні інспектори та рятувальники спільно з соціальними працівниками територіального центра соціального обслуговування населення відвідали будинки одиноких пенсіонерів, що проживають в районі Кущівки. Ціль таких візитів – огляд готовності помешкань до опалювального сезону та нагадування громадянам про вимоги пожежної безпеки при влаштуванні й експлуатації пічного опалення та електронагрівальних приладів. Хоча більшість приватних житлових будинків обласного центра опалюється газом, все ж зустрічаються жителі, які віддають перевагу пічному опаленню. Вірною прихильницею печей виявилася Ірина Вадимівна, у двір якої зайшли учасники рейду. Жінка розповіла, що пічка для неї справжня подруга і її вона не проміняє на жодний газовий котел. Разом з тим, вона завжди ретельно виконує всі необхідні заходи, аби пічка добре гріла домівку в холоди.
Її сусіди, подружжя Олександр Васильович та Лариса Тимофіївна, використовують для обігріву свого будинку електрокалорифери. Пояснюють, що хоча електроенергія і не дешева, та все ж купувати вугілля для печі ще дорожче. Тож старенькі змушені економити. Їм гості нагадали правила безпеки при використанні електроприладів та залишили застережну листівку.
Кожен будинок і кожен господар мають свої особливості, виходячи з цього різнилися і теми бесід, і поради фахівців у сфері пожежної безпеки.
Нагадаємо усім, що зима не за горами. Тому ретельно перевірте справність свого опалювального обладнання та його готовність до роботи. Захистіть свої домівки від пожеж!
Управління Держтехногенбезпеки в області
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)