Кіровоградська команда майдансерів змагатиметься за суперкубок
![](http://fotoinform.net/uploads/news_11997_1.jpg)
2 жовтня о 9:00 у приміщенні Кіровоградської міської ради відбудеться прес-конференція з нагоди участі кіровоградської команди у телепроекті «Майданс –суперкубок», повідомляє сайт міської ради.
Захід проводитиметься за участю в.о.начальника відділу культури та туризму міської ради – Нелі Чорної, хореографа-постановника – Олександра Лещенка, адміністратора кіровоградської команди телепроекту «Майданс»– Анни Ніжнікової.
Кіровоград відстоюватиме свій титул танцювальної столиці України у змаганнях з командами - переможцями другого та третього сезону (Київ та Кривий Ріг) під час прямого ефіру телепроекту «Майданс», який відбудеться 6-го жовтня о 20:30 на телеканалі «Інтер».
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)