Кіровоград: звернення до мешканців верхніх поверхів багатоквартирних будинків!
![](http://fotoinform.net/uploads/news_12246_1.jpg)
З 15 жовтня поточного року теплопостачальні підприємства Кіровограда розпочали опалювальний сезон і забезпечили пуск тепла до житлових будинків обласного центру.
Для якісного теплозабезпечення житла просимо Вас випустити повітря з системи опалення через крани “Маєвського”, або звернутися до балансоутримувача будинку (ЖЕК, КРЕП, ОЖБК тощо).
Власникам квартир з автономним опаленням нагадуємо про необхідність надання безперешкодження доступу в квартиру до системи центрального опалення балансоутримувачу будинку.
Просимо вибачення за тимчасові незручності під час налагодження належної циркуляції теплоносія та сподіваємось на порозуміння.
Головне управління житлово-комунального господарства
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)