Кіровоград: зимові канікули у школах міста знову продовжені
![](http://fotoinform.net/uploads/news_29799_1.jpg)
Складна епідемічна ситуація у Кіровограді змусила управління освіти міської ради продовжити позапланові зимові канікули у загальноосвітніх закладах міста ще на три дні – до 3 лютого включно.
- Ми пішли на цей крок, щоб не допустити поширення вірусних інфекцій серед дітей, - повідомила начальник управління Лариса Костенко. – Санстанція звернулася до нас із проханням призупинити навчальний процес до 5 лютого, наказ видано поки що з терміном до 3 лютого.
Читайте также: Кировоград: от осложнений гриппа уже умерло 9 жителей области
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)