Кіровоград: Олександр Хачатурян презентував дві програми розвитку ЖКГ у 2016 році
![](http://fotoinform.net/uploads/news_29712_1.jpg)
Керівники виконавчих органів міської ради продовжують підготовку до захисту галузевих програм соціально – економічного розвитку Кіровограда. Наразі триває процес узгодження змісту програм з міським головою Андрієм Райковичем.
Сьогодні, 25 січня, на співбесіді у очільника міста був начальник головного управління житлово - комунального господарства міської ради Олександр Хачатурян. Він презентуав відразу дві програми. Перша стосується ремонту доріг, освітлення, благоустрою території обласного центру.
Цього року в місті продовжиться капітальний ремонт дорожнього покриття, початий в минулому - 2015-му. Відповідно до проекту програми, дорожники працюватимуть на тринадцяти кіровоградських вулицях, на що планується використати з міського бюджету 9,7 мільйонів гривень.
Також є перспектива, що у цьому році в Кіровограді з’являться 14 нових світлофорних об’єктів. Шість з них встановлять на вулицях, де світлофорів не було ніколи.
Триватиме в місті і поточний ремонт доріг: цьогоріч на нього запланували витратити 14,7 мільйонів гривень.
Друга програма має на меті розвиток ЖКГ, та благоустрій міста. За інформацією Олександра Хачатуряна, у ній враховані всі потреби для забезпечення виробничої діяльності комунальних підприємств “Кіровоград - Універсал 2005”, “Аварійно-диспетчерська служба”, “Міськсвітло”, “Кіровоград - Благоустрій”.
- Комунальні підприємтсва мають бути забезпечені фінансовими ресурсами у повному обсязі, наголосив Андрій Райкович. - Проте контролювати необхідно кожну копійку. І ми це будемо робити, аби кошти витрачались за призначенням.
На ремонт покрівель цього року запланувано 5 мільйонів гривень. Капітальний ремонт внутрішньо - будинкових доріг обійдеться у 8 мільйонів. На капремонт мереж зовнішнього освітлення витратять 2,6 мільйони гривень. Завтра, 26 січня, програми ЖКГ будуть розглянуті на засіданні виконавчого комітету міської ради. Далі їх погодять депутаські постійні комісії, а вже потім винесуть на розгляд чергової сесії міської ради.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)