День здоров'я в гімназії
![](http://fotoinform.net/uploads/news_8329_1.jpg)
26 січня в гімназії № 9 Кіровоградським міським центром фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" спільно з відділом фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради проведено спортивно-масовий захід за програмою "День здоров'я".
Учні 5-6-х класів демонстрували влучність у дартсі та кидках у баскетбольний кошик, змагалися у вправах зі скакалкою, з м’ячем та у грі в настільний хокей.
У заходах брали участь 175 учнів.
Директор Кіровоградського міського центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" М.Аношкін і директор дитячо-юнацької спортивної школи № 1 відділу фізичної культури та спорту міської ради Ю.Симоненко нагородили переможців і призерів змагань дипломами відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)