Андрій Райкович вручив директорам шкіл сертифікати на отримання інтерактивного обладнання
![](http://fotoinform.net/uploads/news_29598_1.jpg)
Ще шість кіровоградських шкіл отримали новітню сучасну комп’ютерну техніку.
Сьогодні, 18 січня, під час виїздної апаратної наради міський голова Андрій Райкович вручив директорам шкіл сертифікати на отримання інтерактивного обладнання.
Відтепер учні ЗОШ № 3, № 4, НВО № 16, № 18, 31, НВК № 26 у своїх навчальних програмах можуть використовувати найпередовіше мультимедійне оснащення. Комп’ютерна техніка закуплена за кошти цільової державної субвенці у сумі 420 тисяч гривень, повідомила начальник управління освіти міської ради Лариса Костенко. Чотири комплекти техніки було вручено минулого року і шість – сьогодні.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)