Одеські залізничники готуються до десятої Спартакіади
![](http://fotoinform.net/uploads/news_37611_1.jpg)
На регіональній філії «Одеська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця» популяризують здоровий спосіб життя, зміцнення здоров'я та організовують активний відпочинок працівників товариства.
Начальник Одеського фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив» Віктор Кричун повідомив, що наразі одеські залізничники активно готуються до проведення Х Спартакіади, яка проводитиметься у два етапи: відбіркові змагання та тренувальні збори. Фінал масового спортивного заходу відбудеться з 3 по 6 серпня 2017 року на базі структурного підрозділу «Фізкультурно-спортивний клуб «Локомотив» ім. Героя України Г.Кірпи» регіональної філії «Південна залізниця» у м. Харків.
У виробничих підрозділах «Одеського фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив» та «Фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив» станції ім.Т.Шевченка проведуть відбіркові змагання серед працівників регіональної філії, які бажають взяти участь у тренувальних зборах для відбору кандидатів до збірної команди.
Проведення тренувальних зборів з відбору учасників та формування команд у фінальний тур відбудеться з семи видів спорту: армреслінг, гирьовий спорт (тренувальні збори та відбір буде проведено в м. Херсон), міні-футбол та настільний теніс (в м. Одеса), волейбол (в м. Подільськ), шахи та шашки (в м. Сміла).
Після підведення підсумків змагань з відбору спортсменів, які будуть відстоювати честь регіональної філії, у період з 17 по 28 липня 2017 року проведуть тренувальні збори по закріплених видах спорту із сформованими командами.
Запрошуємо всіх бажаючих залізничників надати заявки для участі у відбіркових змаганнях за обраними видами спорту, а при досягненні високих результатів заявити себе кандидатами до збірної команди. Сподіваємося на розуміння та відгук одеських залізничників для формування команд на всіх етапах та вбачати в цьому основну мету – укріплення здоров'я, культивацію здорового способу життя залізничників, стимулювання, таким чином, їх ефективності праці», - підкреслив начальник Одеського фізкультурно-спортивного клубу «Локомотив» Віктор Кричун.
Детальну інформацію щодо можливості відвідування відомчих спортивно-оздоровчих закладів та участі у змаганнях можна отримати за телефоном (048) 727-24-59.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)