Звернення ДП «Кіровоградтепло» до мешканців міста
![](http://fotoinform.net/uploads/news_33195_1.jpg)
Станом на 15.09.20146 р. підприємство завершило повний цикл робіт по підготовці теплового господарства до опалювального періоду і отримало акт готовності до роботи в осінньо-зимовий період2016/2017року.
Проте одним із головних питань початку і стабільного перебігу опалювального сезону є своєчасні розрахунки підприємства за спожитий природний газ з подальшим укладанням договорів З НАК «Нафтогаз України» на постачання газу та отриманням лімітів на газ для забезпечення роботи котелень у штатному режимі протягом опалювального періоду.
Жорсткою умовою підписання договорів на постачання газу зі сторони газопостачальних організацій є стовідсоткове погашення заборгованості за природний газ , спожитий у попередні роки, та проведення передоплати для постачання природного газу протягом жовтня 2016 року : не буде грошей – не буде газу !
Разом з тим, на початок опалювального сезону 2016/2017 року стан розрахунків споживачів перебуває на критичній межі, сума боргу фізичних осіб сягнула до рівня понад 30 млн. грн., що є найбільшим показником заборгованості населення за останні роки.
При такому рівні заборгованості підписання договорів на постачання газу й отримання лімітів на газ стає не просто проблематичним, а майже нереальним і перспектива з теплопостачання нашого міста виглядає досить песимістично.
Холодні оселі, школи, лікарні, порушена та розбалансована система теплових мереж - все це може стати реальністю найближчим часом. Підприємство втомилось умовляти споживачів вчасно розраховуватись за спожите тепло. З боржниками тепер будуть спілкуватися представники судових органів та виконавчих служб, в тому числі і приватні .
Шановні споживачі ! Пам’ятайте про відповідальність за своєчасні розрахунки за послуги з централізованого опалення!
Звертаємось до вас із наполегливим проханням – терміново , у 10- денний термін, погасіть наявну заборгованість за послуги з централізованого опалення!
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)