На Кіровоградщині розпочнуть реконструкцію житла для переселенців
![](http://fotoinform.net/uploads/news_62819_1.jpg)
Над цим проєктом працює Олександрійська міська рада спільно з Міжнародною фінансовою корпорацією в рамках грантового договору.
Про це розповів міський голова Сергій Кузьменко під час засідання виконавчого комітету.
Під реконструкцію обрали колишню будівлю стаціонару №3, що знаходиться у Перемозькому мікрорайоні. У приміщені мають замінити дах, провести внутрішні ремонтні роботи та облаштувати підвал під укриття.
Орієнтовна вартість проєкту – понад 21 000 000 гривень.
"Це великий проєкт, над яким працювали спільно. Завданням міста було виготовити проєктно-кошторисну документацію. Ми його виконуємо. Завдання міжнародних партнерів – профінансувати проєкт і до кінця 2025 року передати житло. Його зможемо надавати тимчасово переміщеним українцям, які втратили житло під час війни", – розповів очільник громади.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)