Знам’янський район: Багаття призвело до пожежі в дворі (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_9484_1.jpg)
Не зважаючи на численні попередження, жителі області продовжують наполегливо спалювати сміття. 76-річна жителька села Дмитрівка Знам’янського району 5 квітня вирішила навести лад на подвір’ї, спаливши старе сміття. Про це Інтернет-виданню «FOTOINFORM» повідомили у прес-службі УМНС України в області
Жінка розклала багаття на відстані близько трьох метрів від сараю, і пішла займатися хатніми справами. Тим більше, що дим відносило вітром у бік городу. Коли напрям вітру змінився, іскри потрапили на деревину і полум’я швидко охопило будівлю.
Сполохана господарка вже нічого не змогла вдіяти і звернулася до сусідів. Саме вони викликали пожежних. Підрозділ самостійної державної пожежної частини №10 прибув на місце виклику та оперативно загасив займання. Таким чином вдалося запобігти поширенню вогню на ще дві господарчі споруди.
Нагадуємо, що у вітряну погоду, сміття та суху траву спалювати вкрай небажано. Дослухайтесь порад фахівців та бережіть власне майно.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)