Злочини на Кіровоградщині
![](http://fotoinform.net/uploads/news_16325_1.jpg)
Упродовж доби до органів внутрішніх справ Кіровоградщини надійшло 372 заяви і повідомлення громадян, з них 76 з ознаками кримінальних правопорушень.
До Новоукраїнського райвідділу міліції надійшло повідомлення від 20-річної місцевої жительки про пограбування. Попередньо встановлено, що 18-річна жителька районного центру на одній із вулиць міста із застосуванням фізичної сили відкрито заволоділа золотим ланцюжком дівчини. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 186 «Грабіж» Кримінального кодексу України.
Працівники Знам᾿янського міського відділу міліції в ході огляду присадибної ділянки 33-річного жителя одного з сіл району виявили 15 кущів коноплі. Нарковмісні рослини вилучено та направлено на дослідження. Правоохоронці з’ясовують усі обставини події.
До Гайворонського райвідділу міліції надійшло повідомлення 19-річної жительки одного із населених пунктів району про крадіжку. Попередньо встановлено, що 22-річний колишній співмешканець потерпілої, розбивши скло, проник до її нежилого будинку, звідки викрав модем та гроші у сумі 50 гривень. Дії чоловіка кваліфіковано за ч. 3 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України.
До Новоархангельського райвідділу міліції звернулася місцева жителька із заявою про нанесення тілесних ушкоджень її 25-річному родичу. Попередньо встановлено, що 32-річний житель одного з сіл на ґрунті особистих неприязних відносин спричинив потерпілому травму у вигляді перелому нижньої щелепи. Інформацію про подію внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 1. ст. 122 «Умисне середньої тяжкості тілесне ушкодження» Кримінального кодексу України.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)