На фронті загинув телевізійний оператор Володимир Чернишов з Кропивницького
![](http://fotoinform.net/uploads/news_62868_1.jpg)
Кіровоградська обласна організація НСЖУ висловлює співчуття з приводу загибелі захисника України, військового, жителя міста Кропивницький Володимира Чернишова.
Висловлюємо щирі співчуття рідним і близьким воїна-кропивничанина Володимира Чернишова, який загинув на фронті під час обстрілу, в місті Мирноград Покровського району Донецької області, 4 серпня.
Володимир Чернишов народився 22 березня 1971 року. Навчався в середній школі № 32 та Центральноукраїнському національному технічному університеті. Багато років пропрацював телеоператором на місцевих та загальнодержавних телеканалах: TV-Центр, TTV, Інтер, Вітер.
Світла пам"ять захисникові України.
Правління Кіровоградської обласної організації НСЖУ.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)