Житель м. Олександрії перевозив піротехнічні засоби без відповідних документів
![](http://fotoinform.net/uploads/news_7878_1.jpg)
З метою посилення контролю та профілактики порушень обігу піротехнічних виробів під час новорічних та різдвяних свят з 1 грудня Державтоінспекцією Кіровоградської області проводяться профілактичних заходи. Про це Інтернет-видання «FotoInform» повідомили у ВЗГ УДАІ УМВС Кіровоградської області
Так, 24 грудня 2011 року інспекторами ДАІ по вул. 50 років жовтня біля будинку №48 м. Олександрії був зупинений автомобіль «Шеврове Авто», яким керував 46-річний місцевий житель. При огляді даного автомобіля було встановлено, що водій перевозив піротехнічні засоби іноземного виробництва без відповідних документів.
За даним фактом триває перевірка.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)