Заборони не лякають. У Кропивницькому продовжують незаконно розміщувати рекламу.(ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_57127_1.jpg)
Деякі містяни у Кропивницькому клеять оголошення на стовпах, деревах, зупинках громадського транспорту, повідомляє FOTOINFORM.NET
Вчора, 17 лютого, по обіді двоє містян старанно приклеювали рекламу салону тату на електроопорах. Їх не зупинило, що за такі незаконні діяння можливий штраф. Рекламу вони розвісили навіть навпроти міськради, на площі Героїв Майдану. Мабуть, вони геть не лякаються, або не знають, що їх «роботу» знімає відео спостереження, яке розміщене в центрі міста.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)