За минулу добу більше 400 чоловік отримали притулок і обігрів
![](http://fotoinform.net/uploads/news_8396_1.jpg)
До пунктів обігріву Кіровоградської області за 4 дні їх роботи звернулося близько 1400 жителів області. Лише за минулу добу число відвідувачів склало більше 400 чоловік. Про це Інтернет-виданню «FotoInform» повідомили у прес-службі УМНС України в області
Два пункти обігріву діють у Кіровограді, решта 20 – у райцентрах та містах обласного підпорядкування. В опалюваних наметах всі, хто цього потребує, можуть попити гарячого чаю з цукром, з’їсти бутерброд та зігрітися після довгого перебування на вулиці. Роботу пунктів обігріву забезпечують бійці пожежно-рятувальної служби, які позмінно чергують тут протягом доби. Також рятувальники надають поради щодо правил поводження у період холодів.
Радимо утриматись від тривалого перебування на вулиці та від поїздок за межі населених пунктів, намагайтеся не перебувати у холодних приміщеннях, не зловживайте спиртними напоями. Носіть багатошаровий одяг та слідкуйте, щоб діти довго не знаходились на відкритому повітрі.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)