Юні кіровоградські гімнасти вдало виступили на чемпіонаті України

Листопад 16, 2015 | Новини | Переглядів: 5123 | Коментарі: 0

Упродовж шести днів, із 9 по 14 листопада в СДЮСШОР «Надія» проходив чемпіонат України зі спортивної гімнастики серед юніорів.

У змаганнях взяли участь команди із 18 областей України, загалом 260 атлетів. У багатоборстві серед майстрів спорту кіровоградські гімнасти Віталій Арсеньєв та Яна Горохова завоювали звання чемпіонів України, а Євгенія Остапенко стала срібною призеркою. В індивідуальних вправах Яна Горохова перемогла у вільних вправах та посіла друге місце у змаганнях на колоді, Віталій Арсеньєв став бронзовим призером в опорному стрибку, а першорозрядниці Євгенія Остапенко та Вікторія Іваненко, поділили між собою друге та третє місце.
У командному заліку команда дівчат СДЮСШОР «Надія» завоювала золоті нагороди, а команда хлопців посіла друге місце.