МОЗ повідомляє: 14 277 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19 зафіксовано в Україні станом на 23 квітня 2021 року. Зокрема, захворіли 591 дитина та 277 медпрацівників. Також за минулу добу ▪️госпіталізовано – 3 728 осіб; ▪️виписано з лікарень – 4 397 осіб; ▪️летальних випадків – 434; ▪️одужало – 18 964 особи; ▪️здійснено тестувань за добу – 95 740 (зокрема методом ПЛР – 41 305, методом ІФА – 18 360); ▪️досліджень експрес-тестами на антиген до SARS-CoV-2 – 36 075.

Юні кіровоградські гімнасти вдало виступили на чемпіонаті України

Ноябрь 16, 2015 | Новини | Просмотров: 4871 | Комментариев: 0

Упродовж шести днів, із 9 по 14 листопада в СДЮСШОР «Надія» проходив чемпіонат України зі спортивної гімнастики серед юніорів.

У змаганнях взяли участь команди із 18 областей України, загалом 260 атлетів. У багатоборстві серед майстрів спорту кіровоградські гімнасти Віталій Арсеньєв та Яна Горохова завоювали звання чемпіонів України, а Євгенія Остапенко стала срібною призеркою. В індивідуальних вправах Яна Горохова перемогла у вільних вправах та посіла друге місце у змаганнях на колоді, Віталій Арсеньєв став бронзовим призером в опорному стрибку, а першорозрядниці Євгенія Остапенко та Вікторія Іваненко, поділили між собою друге та третє місце.
У командному заліку команда дівчат СДЮСШОР «Надія» завоювала золоті нагороди, а команда хлопців посіла друге місце.