Волинська область: загорівся тепловоз
![](http://fotoinform.net/uploads/news_16999_1.jpg)
18 серпня о 00:20 на залізничній станції Ковель сталось загоряння випускного колектору тягової головки тепловозу, що рухався за маршрутом Коростень-Львів.
Пожежу було ліквідовано о 00:40. На гасіння залучалося 8 чоловік особового складу та 2 од. техніки. Вогнем пошкоджено обшивку тепловозу та віконні отвори. Загиблих та постраждалих немає. Причина загоряння та розміри збитків встановлюються. На місці події працює оперативна група У ДСНС у Волинській області
Державна служба України з надзвичайних ситуацій
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)