Відбувся відкритий кубок Кіровограда з таеквон-до
![](http://fotoinform.net/uploads/news_25516_1.jpg)
У спортивному клубі «Зірка» пройшов відкритий кубок Кіровограда з таеквон-до, присвячений заслуженому тренеру України, Майстру таеквон-до Дубцову Володимиру Михайловичу.
У змаганнях взяли участь 80 спортсменів з кіровоградських спортивних клубів та клуба «Сомбре» з м. Харків. Дитячо-юнацький клуб «Надія» відділу сім’ї та молоді Кіровоградської міської ради на турнірі представляли 9 спортсменів, з яких семеро вибороли призові місця у різних вікових та вагових категоріях. Перші місця завоювали: у командному спарингу - Конопацький Антон, у спарингу – Мальцев Артур, Герман Микита, Прудкун Олександр. Срібним призером у спарингу став Яцентюк Олексій і 3 місце у спарингу вибороли Долгов Андрій та Башевий Олександр. Переможці і призери змагань отримали грамоти та медалі від міської федерації таеквон-до.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)