«Велодень - 2012» в Кіровограді
![](http://fotoinform.net/uploads/news_10337_1.jpg)
26 травня громадською організацією «Кіровоградський велоклуб «Там-Де-Ми» спільно з відділом фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради, обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та центром здоров’я «Драйв» проведено Всеукраїнську акцію «Велодень – 2012», в якій взяли участь 220 мешканців міста віком від 4-х до 70-ти років.
Під час урочистого відкриття заходу біля центру здоров’я «Драйв» учасників акції привітали голова громадської організації «Кіровоградський велоклуб «Там-Де-Ми» С.Ларшин, заступник начальника відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради С.Іванов.
В рамках акції «Велодень – 2012» усі бажаючі мали змогу переглянути музичну програму, взяти участь у параді велосипедистів вулицями міста, позмагатися в спортивних конкурсах у гаю Десантників.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)