В Олександрівці врятовано «посівальника»
![](http://fotoinform.net/uploads/news_8121_1.jpg)
14 січня святкування Старого Нового року для 34-річного жителя Олександрівки завершилося приїздом пожежних. Про це Інтернет-виданню «FotoInform» повідомили у прес-службі УМНС України в області
Чоловік посівав в гостях у свого 36-річного кума. Разом вони споживали спиртне та курили просто у квартирі. Від тліючих недопалків зайнялися домашні речі та підлога. Дим помітили сусіди по двоповерхівці, які викликали пожежних. Під час розвідки рятувальник самостійної державної пожежної частини №29 знайшов у задимленій квартирі постраждалого гостя, який через запаморочення вже не міг вибратись самостійно.
34-річного чоловіка винесли на вулицю, де він і прийшов до тями. На здоров’я врятований не скаржився, тому від госпіталізації відмовився.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)