В очільника Кіровоградщини Андрія Назаренка працюватиме радник із питань АТО
![](http://fotoinform.net/uploads/news_52607_1.jpg)
Голова обласної державної адміністрації Андрій Назаренко підтримав ініціативу учасників бойових дій, громадських активістів і волонтерів про призначення радника з питань АТО.
Про це він заявив під час зустрічі з представниками ветеранських організацій сьогодні, 4 вересня.
«Цілком підтримую ініціативу про призначення радника з питань АТО. Чекаю від вас на подання кандидатури. Це має бути людина, якій довіряють і учасники бойових дій, і волонтери… Людина, яка представлятиме інтереси АТОвців у владі, озвучуватиме їхню консолідовану позицію", - зазначив Андрій Назаренко.
У перспективі новопризначений радник працюватиме над створенням Громадської ради з питань АТО при обласній державній адміністрації. Також він координуватиме та сприятиме оперативному вирішенню проблем бійців та ветеранів.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)