У музеї Кропивницького робили цікаві селфі
![](http://fotoinform.net/uploads/news_59070_1.jpg)
В обласному центрі Музей мистецтв вже увосьме долучився до Міжнародного дня селфі у музеї.
Українські музеї долучились до акції у 2015-му. Ну, і звісно, не виключенням став і Музей мистецтв.
Щороку все більше відвідувачів долучаються до цієї «несерйозної» справи. Адже основною метою є популяризація музеїв, їх надбань та залучення більшої аудиторії через соціальні мережі.
І в цей раз було багато охочих зробити селфі на різних локаціях . Тепер музейники за хештегом #MuseumSelfie_MM оберуть найактивніших/креативніших володарів селфі та презентують їм музейну продукцію.
фото Ігоря Філіпенка
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)