У Кропивницькому знову будуть перевіряти показники лічильників
![](http://fotoinform.net/uploads/news_57343_1.jpg)
Адміністрація ПрАТ «Кіровоградобленерго» повідомляє, що з 11 квітня з метою коректного визначення обсягу спожитої електроенергії, Товариство відновлює роботи по контрольному огляду лічильників у побутових та юридичних споживачів.
Всі співробітники підприємства мають при собі документ, який свідчить про те, що особа є працівником ПрАТ «Кіровоградобленерго».
У разі виникнення аварійної ситуації, необхідно звернутись в РЕМи або до Кол-центру за багатоканальним номером 24/7: 0-800-501-148, 050-488-80-63, 067-521-15-70. Диспетчери , фахівці колл-центру та оперативно-виїздні бригади чергують цілодобово.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)