У Кропивницькому запрацював міський штаб по розселенню вимушених переселенців
![](http://fotoinform.net/uploads/news_57218_1.jpg)
Кропивницький міський штаб по розселенню вимушених переселенців із регіонів України, охоплених війною з Росією, запрацював на базі школи №26 (Студентський бульвар, 21).
Про це сьогодні, 09 березня, повідомила начальниця управління освіти міської ради Лариса Костенко.
- Міський штаб покликаний підсилити роботу обласного штабу, - наголосила посадовиця. - Люди, які рятуються від війни і приїздять у Кропивницький, можуть звертатися у цей штаб, їх тут зареєструють і направлять до місць розселення, там вони знайдуть не лише прихисток, а й будуть забезпечені харчуванням.
У міській раді закликають волонтерів направляти людей, які до них звертаються щодо розселення у Кропивницькому, до міського штабу. У штабі також формуватимуть базу житла під найм для родин, які мають можливості і бажання оплатити своє проживання в Кропивницькому.
Контактні телефони міського штабу по розселенню: 0953986463, 0953986489, 0953986435, 0953986453.
Наразі міський штаб приймає вимушених переселенців із Сум та Запоріжжя.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)