У Кропивницькому започатковують новий мистецький проект
![](http://fotoinform.net/uploads/news_51570_1.jpg)
Кіровоградський обласний Центр народної творчості та фотоклуб «Колаж» започатковують новий мистецький проект – онлайн-фотовиставку «Весна-2020».
Ми запрошуємо всіх бажаючих з Кіровоградщини до 31 травня 2020 року надіслати свої фотобачення цьогорічної весни (до п᾽яти фото) на електронну адресу kollagekrd@gmail.com з приміткою «Весна-2020».
Також потрібно вказати прізвище, ім’я, місце проживання та назву фото. У відборі робіт візьмуть участь відомі в області фотомитці: Ігор Демчук, Віталій Попков, Сергій Лесів, Сергій Гусарченко. Презентація онлайн-фотовиставки «Весна-2020» у вигляді слайд-шоу відбудеться 7 червня на сторінці Кіровоградського обласного Центру народної творчості у Фейсбуці та на сайті установи.
Довідки за телефоном: 066 157-87-72 (Сергій).
Незважаючи на всі негаразди, давайте запам’ятаємо цю Весну – усміхнену, променисту, з зеленими й блакитними кольорами. Весну, яка несе оптимістичні сподівання на краще…
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)