У Кропивницькому вшанували подвиг героїв Крут
![](http://fotoinform.net/uploads/news_56951_1.jpg)
Біля пам'ятної дошки братам Шульгиним у Кропивницькому відбувся мітинг із вшанування пам'яті Героїв Крут сьогодні, 28 січня.
Громадськість, історики, військові та представники влади поклали квіти до меморіальної дошки й пов'язали символічні синьо-жовті стрічки. Єпископ Кропивницький і Голованівський Православної церкви України Марк відслужив літію за загиблими борцями за волю і незалежність України.
Нагадаємо, 26 січня в обласному краєзнавчому музеї згадували подвиг п'ятьох жителів Кіровоградщини під Крутами. Один із них - Володимир Шульгин - загинув під час бою.
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)