У Кропивницькому Володимир Зеленський звернувся до мешканців області (ФОТО)
![](http://fotoinform.net/uploads/news_52532_1.jpg)
Сьогодні, 27 серпня, на Кіровоградщину прибув із робочою поїздкою Президент України Володимир Зеленський
Під час презентації Стратегії розвитку регіону до 2027 року він звернувся до мешканців області
«Зізнаюсь, я раніше часто бував у вашій області, але сьогодні це перший саме офіційний візит до Кіровоградщини. Повірте, ті хто планує робочі поїздки глави Держави вже отримали «на горіхи».
І вибачте, що так довго до вас їхав. Обіцяю – виправлюсь і буду приїздити регулярно. Тим паче - у вас прекрасна і область, і місто Кропивницький, де сьогодні ми продовжуємо розповідати про стратегії розвитку українських регіонів.
Ми разом з вами будуємо нову і сильну Україну. Там, де місцеве самоврядування та успіх кожної області будуть міцним фундаментом розвитку. Там, де кожен мешканець громади буде розуміти - я не сторонній спостерігач, а безпосередній учасник подій. І від моїх дій, моєї позиції, моєї участі у житті регіону залежить - яким буде він та, відповідно, якою буде наша країна.
Кіровоградщина має вигідне географічне розташування, а отже хороший транспортний потенціал. Має дуже родючі землі та мінеральні ресурси. Має майбутнє у харчовій промисловості, машинобудуванні, приладобудуванні та Ай-Ті сфері.
Саме на ці сильні сторони регіону має бути зроблена ставка.
Та, спільно з центральною владою, саме ці переваги мають рухати вперед і область, і країну.
На вашій землі розташоване селище міського типу
- Добровеличківка. Його вважають географічним центром України.
Я щиро бажаю вашому регіону бути не лише географічним, а ще центром процвітання, успішності та заможності», - сказав Президент України Володимир Зеленський
ДО УВАГИ ВОДІЇВ: АВТОЦИВІЛКА ОНЛАЙН за 5 хвилин посилання
ПОШИРЮЙТЕ. Коментуйте. Заборонені нецензурна лексика, образи, розпалювання міжнаціональної та релігійної ворожнечі та заклики до насильства.
![](http://www.fotoinform.net/userfiles/images/donat.jpg)
Завжди в курсі надзвичайних ситуацій, ДТП, аварій, відключень світла, води та теплопостачання. Щоб дізнаватись новини першими, підписуйтесь на нас у YouTube, ТЕЛЕГРАМ та сторінку в Facebook та Instagram.
Сподобалася ця публікація? Не пропустіть наступні публікації і почніть стежити за нашими новинами ПІДПИСАТИСЯ.
![Hostpro](https://billing.hostpro.ua/partners/uk/2021/hosting/468x60.png)
![](https://cdn01.prnews.io/resources/images/banners/Media_Coverage_468x60_1.jpg)
![Protected by Copyscape Plagiarism Checker - Do not copy content from this page. Protected by Copyscape DMCA Takedown Notice Search Tool](http://banners.copyscape.com/images/cs-bk-3d-234x16.gif)